Na początku…

… była pustka, brak pomysłu, czemu mam to robić, dla kogo w jakim celu? W dodatku wszystko tutaj takie surowe. Brak złożoności tylko proste linie. Myśli ułożone wręcz jak ulice i aleje w USA.

Potem doszedłem do wniosku, że kiedy zakładasz konto na BlaBlaCar,  to nie po to by istniało, ale żeby ktoś z Tobą ruszył z punktu A do B. Czasem w milczeniu czasem w nieustającej rozmowie i zakłócającej muzyce. Tak też doszedłem do wniosku, że to co TUTAJ zobaczycie i przeczytacie, będzie jak ten przejazd z BlaBlaCar, czasem posty będą się sypać z dnia na dzień i będziecie pewnie mieli ich dość, a czasem pustka z głośną myślą – kiedy kolejna podróż – i ta tęsknota.

    O wyjazdach opowiem Wam ja we własnej osobie, czasem będzie to Moja obecnie Narzeczona Asia, a czasem będziemy tę historię pisać razem (heh.. ale znaczy że tu.. tak to na co dzień piszemy swoją historię ^.^ )

   Obecnie rozpoczęliśmy cykl zdobywania Korony Gór Polskich i w głównym tematem będzie #w_28_szczytów_do będzie to pewna podróż, która ma doprowadzić do przejścia przez Rubikon, jednak w sensie pozytywnym.

Dziś to na tyle, w kolejnych poście, trochę informacji na temat #1 szczytu KGP Łysicy oraz zamiarów na kolejny, o którym wkrótce.

Read Previous

#1 Łysica 16.11.2019

Read Next

Łysica a Agata

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Most Popular